Öğr. Gör. Öznur Özgan

Öznur Özgan, 2004 yılında Beykent üniversitesinden İç mimarlık bölümünden mezun olmuş ve 2005 2008 yılları arasında Politecnico Di Milano'da iç mimarlık alanında tezsiz yüksek lisans yapmıştır. 2009 yılından beri İstanbul Aydın Üniversitesi'nde öğretim görevlisi görevinde bulunmaktadır. 2021 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi mimarlık bölümünde yüksek lisansını tamamlamak üzeredir.

Çocuklar için birçok tasarım ve eğitim içeriği oluşturup kendi alanında eğitimler vermiştir. 2019 yılında evin için fikrim var projesi ile iç mimari alanda ücretsiz tasarım desteği sunan 200 iç mimarı bir araya getirip, gençler için okuma salonları, rehabilitasyon merkezlerini ücretsiz olarak tasarlamıştır.

Halen İstanbul Aydın üniversitesinde, İç mimari Tasarım ve İç mimari uygulama  derslerini vermektedir. Tasarım ofisinde tasarım çalışmalarını sürdürmekte aynı zamanda duvar panelleri tasarımı ve üretimi yapmaktadır. İç mimari tasarımın yanı sıra mobilya ve ürün tasarımı alanında da firmalar ile çalışmaktadır.