Baba Yapı

Baba Yapı A.Ş. 2015 yılında Dr. Elçin Kılıç ve Yük. İnş. Müh. M. Mehmet Ekşi tarafından nitelikli endüstriyel kontrplak ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin lider tedarikçi şirketidir. Sahibi olduğu Kontraform (Kontraform Birch-Kontra Ply-Kontra Heksa-Kontra Tex) ve dağıtımını yaptığı Riga, Paged, Sveza, Tekcom, Tulsa ve Stiga markalı ürünleri eksiksiz ürün yelpazesi ile müşterilerine sunmaktadır.

Baba Yapı A.Ş. ayrıca müşterilerinin özel talebi üzerine, Türkiye’de devamlılığı veya satışı olmayan kontrplak çeşitlerini de ithal edebilmekte, sektörde bulunan her tür kontrplak     ürünlerini müşterilerine tedarik etme konusundaki itibarını güçlendirerek sürdürmektedir. 
 
Baba Yapı A.Ş. müşterilerinin ihtiyaçlarını, uzman kadrosu, çözümcü yaklaşımı ile planlama aşamasından nihai ürün teslimine kadar tüm süreç boyunca karşılar.  

Vizyonumuz; geniş ürün çeşitliliğimiz ve uzmanlarımız ile ihtiyaca özel çözümler sunmak.. 

Misyonumuz; inşaat, lojistik (araç dorse ve kasa imalatları), parke, mobilya ve dekorasyon, müzik, makine model, lazer kesim, oyuncak imalat vb. sektörlerdeki üreticilerle işbirliği içinde, yenilikçi ürünlerimiz ve malzeme konusundaki uzmanlığımız ile onlara ilham vererek iş verimliliklerini artırmaktır. 

Kendimizi ürün satıcıları yerine çözüm sağlayıcılar olarak düşünmeyi tercih ediyoruz. Planlama, destek, rehberlik ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda, müşterilerimizle el ele çalışan deneyimli, ürünleri hakkında bilgili ve iyi eğitimli profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Baba Yapı’daki her çalışan, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder. Baba Yapı’nın başarısının anahtarının memnun müşteriler olduğunu biliyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çevre dostu üretim yaklaşımlarını benimsemiş markalar ile çalışmaya özen gösteriyoruz. 

Değerlerimiz

Güvenilirlik

İstikrarlı ve olumlu bir çalışma ortamı elde etmek için işimizi sürekli olarak adil ve güvenilir bir şekilde yürüteceğiz.

İşbirliği

Sabır, anlayış ve karşılıklı işbirliğine dayalı güçlü ilişkiler kurarak, meslektaşlarımız, müşterilerimiz ve ortaklarımızla birlikte özenli, şefkatli ve kolektif çalışacağız.

Tutku

İşimizi bağlılık, açıklık ve sahiplenme duygusuyla yürüteceğiz.

Mükemmellik

Günlük çalışmalarımızda ve portföyümüzdeki ürün ve hizmetlerin kalitesinde mümkün olan en yüksek standartları sunmak için sürekli çaba göstereceğiz.

Sorumluluk

Çalıştığımız ülkeye, topluluklara ve ortamlara karşı disiplinli ve duyarlı olacağız, her zaman topluma elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan emin olacağız.